fbpx

Rezerwacja

Rezerwacja

  Rodzaj pokoju

  Data przyjazdu

  Data wyjazdu

  Ilość osób

  Imię i nazwisko

  Numer telefonu

  E-mail

  Wiadomość

  Dokonując rezerwacji zapoznałam/łem się i akceptuję REGULAMIN POBYTU.
  Przetwarzanie Państwa danych osobowych jest zgodne z podstawą prawną z art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dowiedz się więcej o naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI.

  Regulamin Rezerwacji
  Albatros przyjmuje rezerwacje po zgłoszeniu:
  telefonicznym, mailowym, przy pomocy formularza rezerwacji.

  Złożenie Rezerwacji
  ​Przyjęta rezerwacja jest niepotwierdzona. Złożona rezerwacja jest traktowana jako informacja o wolnym pokoju w dniu przyjęcia rezerwacji i wstępnie zablokowana do czasu przesłania zaliczki w wysokości 30% ( z kalkulacji pobytu) w wyznaczonym terminie, nie mniej niż 150 złotych.
  Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłynięciu zaliczki na konto w podanym terminie przez obiekt, opłata za pokój rozpoczyna się od daty uzgodnionej przy rezerwacji. Brak przyjazdu Gościa traktowany jest jako rezygnacja z zamówienia jak również brakiem zwrotu zaliczki.
  Zapłata za pobyt następuje w dniu przyjazdu nawet w przypadku, gdy została  dokonana  przedpłata.
  Przy wcześniejszym wyjeździe Gościa Albatros nie zwraca kosztów jednostronnego odstąpienia od zawartej umowy.
  Brak zwrotów zaliczek w wysokości 30% w przypadku anulacji rezerwacji.

  Opłata uzdrowiskowa
  Gość zobowiązany jest do uiszczenia obowiązkowej opłaty uzdrowiskowej na rzecz miasta Świnoujście. Wysokość opłaty wynosi obecnie 4,4 zł za każdy dzień pobytu 1 osoby. Brak zniżek.

  Translate »